Logo
facebook twitter youtube

Otevřený supervizní program

Program je určen pro absolventy systémových výcvikových programů.
Je to všem systematickým profesionálům, kteří chtějí pokračovat v rozvíjení svých schopností a dovedností v oblasti systémového koučování. Vítáni jsou absolventi všech stupňů systémových výcvikových programů.

 

Účastníci spolupracují na rozvoji svých osobnostních a profesních cílů .

Rozvoj kompetencí systémového profesionála
Profesní cíle Rozvoj osobní integrity
  Systemický profesionál pracuje strategicky na rozvoj svých osobností a na schopnost rozvíjet mezilidské vztahy.
Schopnost systému a strategicky myslet a jednat Rozvoj sebereflexe (schopnost rozumět si jak přemýšlet a jak se chováme), rozvoj schopností umět si vybrat - nebýt reaktivní
Schopnost dosahovat výsledků (tlak na výkon u podřízených, vytváření a vyjednávání cílů pro výkon při sledování bezpečí, schopnost plánovat a pouze změny) Zvýšení schopností se prosadit (zvýšení sebevědomí, schopnosti provádět, schopnosti pracovat s trémou, používat práci s žebříčkem hodnot)
Motivace pracovníků (práce s jejich potenciálem a rozvojem klíčových kompetencí) Zvýšení schopností systematicky pracovat (time management, schopnost zpracovávat podněty - výzvy, schopnost identifikovat potenciální rizika a předcházet problémy, schopnost pracovat s vazbou)
Schopnost vytvářet strategické manažerské rozhovory Zvýšení odolnosti vůči stresu (reflexe a rozvíjení individuálních témat s osobní stabilizací)
Schopnost přebírat odpovědnost za dění v organizaci a účinně pomáhat všude tam, kde je potřeba (rozvoj proaktivity) Schopnost užitečně plánovat realizaci osobních cílů a naučit se zacházet se svou motivací (práce na důležitých osobních oblastech a na schopnost využívat svůj potenciál)
Křížové řízení (užitečné, respektující a efektivní) Rozvoj schopnosti kooperovat, rozvoj schopnosti rozvíjet mezilidské vztahy

 

Rozsah výcviku a termíny:

6 setkání (pátek a sobota - vždy v čase 9:00 - 17:00) celkem 108 hodin

Cena za výcvik:

Cena na  janecek@deltatraining.cz . V ceně jsou zahrnuty veškeré studijní materiály, drobné občerstvení (nápoje, ovoce, sušenky) a pronájem prostor. Výcvik vedou 2 supervizoři při max. počtu 8 osob .

Místo konání:

Výcvik se bude konat v prostorách společnosti Delta Training, sro na adrese Anenské náměstí 2, Praha 1. Školící prostory jsou v dosahu stanice metra trasy „A“ Staroměstská (pak cca 7 minut chůze nebo tramvají č. 17, 18 - zastávka Karlovy Lázně) nebo v blízkosti zastávek tramvaje Národní divadlo (tram č. 6, 17, 18, 22).

Přihláška

Kontaktní údaje
Údaje do smlouvy - trvalé bydliště
Fakturační údaje
Profesní údaje

captcha
Delta Training, s.r.o.
Anenské náměstí 2
Praha 1
Tel.: +420 731 459 796
info@systemicmanagement.cz
www.systemicmanagement.cz
Najít nás na mapě