Logo
facebook twitter youtube

Otevřený výcvikový program

Výcvik je vhodný pro manažery, vedoucí specialisty, interní kouče a lektory, personalisty a pro všechny, kteří používají naučené metody systémových prací s lidmi.
Je určeno všem, kteří potřebují rozvíjet své schopnosti a dovednosti formou koučování na principech systémového myšlení.

Cíle výcviku

Účastníci pracují na rozvoji svých manažerských kompetencí . Naučte se strategicky přemýšlet o dění v organizacích, bude uvažovat o komplexu - holisticky v oblasti řízení. Získat znalosti z teorie sociálních systémů a naučit je využívat ve firemní praxi. Účastníci tak budou lépe rozumět procesům v organizaci a budou ji umět efektivně působit výkon svých podřízených. Rovněž se naučíte pracovat s problémy a krizemi jako pokračovat a tvůrčím způsobem přistupovat k jejich řešení.

Rozvoj manažerských kompetencí
Profesní cíle Rozvoj osobní integrity manažera
Manažer určuje systémové myšlení při práci s jednotlivci i celým hasičským systémem. Manažer pracuje strategicky na rozvoj svých osobností a na schopnost rozvíjet mezilidské vztahy.
Schopnost systému a strategicky myslet a jednat Rozvoj sebereflexe (schopnost rozumět si jak přemýšlet a jak se chováme), rozvoj schopností umět si vybrat - nebýt reaktivní
Schopnost dosahovat výsledků (tlak na výkon u podřízených, vytváření a vyjednávání cílů pro výkon při sledování bezpečí, schopnost plánovat a pouze změny) Zvýšení schopností se prosadit (zvýšení sebevědomí, schopnosti provádět, schopnosti pracovat s trémou, používat práci s žebříčkem hodnot)
Motivace pracovníků (práce s jejich potenciálem a rozvojem klíčových kompetencí) Zvýšení schopností systematicky pracovat (time management, schopnost zpracovávat podněty - výzvy, schopnost identifikovat potenciální rizika a předcházet problémy, schopnost pracovat s vazbou)
Schopnost vytvářet strategické manažerské rozhovory Zvýšení odolnosti vůči stresu (reflexe a rozvíjení individuálních témat s osobní stabilizací)
Schopnost přebírat odpovědnost za dění v organizaci a účinně pomáhat všude tam, kde je potřeba (rozvoj proaktivity) Schopnost užitečně plánovat realizaci osobních cílů a naučit se zacházet se svou motivací (práce na důležitých osobních oblastech a na schopnost využívat svůj potenciál)
Křížové řízení (užitečné, respektující a efektivní) Rozvoj schopností kooperovat, rozvoj schopností rozvíjet mezilidské vztahy

Organizační informace

Rozsah výcviku a termínů:

96 hodin pod vedením supervizorů + 12 hodin ve svépomocných přednáškách + 4 hodiny koučování s profesionálním koučem + 16 hodin supervizní skupinové setkání – celkem 128 hodin. Výcvikový program je rozložen do šesti dvoudenních setkání vedených profesionálními kouči a dvou osmihodinových supervizních setkání ve skupině. 

Cena za výcvik:

Cena na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vzhledem k epidemiologické situaci budou skupiny po třech (max. 4) účastnických (s dodržením rozestupů, dezinfekcí, případně s rouškami a častým větráním). Tyto malé skupiny pak budeme spojovat vždy na supervizní dny, aby bylo možné procvičit nové dovednosti ve větší skupině.

Místo konání:

Výcvik se bude konat v prostorách společnosti Delta Training, sro na adrese Anenské náměstí 2, Praha 1. Školící prostory jsou v dosahu stanice metra trasy „A“ Staroměstská (pak cca 7 minut chůze nebo tramvají č. 17, 18 - zastávka Karlovy Lázně) nebo v blízkosti zastávek tramvaje Národní divadlo (tram č. 6, 17, 18, 22).

Přihláška

Kontaktní údaje
Údaje do smlouvy - trvalé bydliště
Fakturační údaje
Profesní údaje

captcha
Delta Training, s.r.o.
Anenské náměstí 2
Praha 1
Tel.: +420 731 459 796
info@systemicmanagement.cz
www.systemicmanagement.cz
Najít nás na mapě